15 Nisan 2024 - Pazartesi   
Kullanıcı Paneli      İnsan Kaynakları      Hesap Numaraları      Müşteri Destek      Sanal Tur İzmir
ANASAYFA     |     HİZMETLERİMİZ     |     ÜRÜNLERİMİZ     |     REFERANSLARIMIZ    |     PROJELERİMİZ     |     YAZILIMLARIMIZ     |     DUYURULAR     |     HAKKIMIZDA     |     İLETİŞİM
 » TASARIM HİZMETLERİ
WEB TASARIM
BANNER TASARIM
LOGO TASARIM
E-BROŞÜR TASARIM
 » DOMAIN HİZMETLERİ
DOMAIN SORGULAMA
DOMAIN KAYIT
DOMAIN YENİLEME
DOMAIN TRANSFER
 » HOSTING HİZMETLERİ
LINUX HOSTING
WINDOWS HOSTING
BAYİ-RESELLER HOSTING
 » SUNUCU HİZMETLERİ
KİRALIK SUNUCU
VDS-VPS SUNUCU
 » DİĞER HİZMETLER
E-TİCARET
GOOGLE Reklam
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motorlarına Kayıt
WEB SİTE GÜNCELLEME
İZMİR SANAL TUR ÇEKİMİ

Hazır Sektörel Web Siteleri
Emlak Web Sitesi
Otel Web Sitesi
Alışveriş Sitesi

NAME SERVER ADRESLERİMİZ
LINUX HOSTING
ns1.alanorweb.net
ns2.alanorweb.net
WINDOWS HOSTING
ns1.alanorweb.com
ns2.alanorweb.com

TELİF HAKKI VE LİSANSLAR

Telif hakkı ve lisanslar ile fikir ve sanat eserlerinin korunmasına yönelik aşağıda listelenen başlıklar ALANORWEB ile çalışmanızda bilmeniz gereken konulardandır.


ALANORWEB kullandığı yazılım ürünlerinin lisanslı kullanıcısıdır ve web sitemizde yer alan tarafımızdan hazırlanıp oluşturulmuş tüm içerik ve grafiklerin telif hakkı ALANORWEB'e aittir. Başka bir sitede yada medyada izinsiz kullanımının tespiti halinde derhal yasal işlemlere başvurulacaktır.

Web sitelerinde yer alan fotoğraf veya bilgilerin telif hakkı ve lisans yasaları ile diğer tüm T.C. yasalarına uygunluğu müşterinin sorumluluğundadır.

Web sitelerine üye olanların veya diğer kişilerin kişisel haklarının korunması ile ilgili sorumluluk müşteriye aittir.

Hazırlanan web sitesi veya tanıtım ürünlerinin yasal kullanım ve dağıtım şartlarına uygunluğu müşterinin sorumluluğundadır.

Web sitesi ve tanıtım ürünlerinin kullanımı ile ilgili yasal sorumluluk müşteriye aittir.

Tescil edilen alan adının yasalara uygunluğu müşterinin sorumluluğundadır.

Özellikle dijital sertifika alınırken alan adını tescil ettiren kurumun yasal olduğu ve alan adının sahibi veya kullanmaya yetkili olduğunun belge ile kanıtlanması gereklidir. Bunun kanıtlanamaması durumunda dijital sertifika başvurusu ret edilmekte ve ücreti yetkili kuruluş tarafından iade edilmemektedir. Tüm bunlar müşterinin sorumluluğundadır.

Alan adı kaydı yapılırken tescil işlemlerini hızlandırmak için domain whois bilgilerinde görünen alan adı sahibi ALANORWEB yada yetkililerinden biri olarak tescil işlemi yapılmış olabilir. Müşteri dilediği anda bu alan adı whois bilgilerini kullanıcı panelinden değiştirebilir yada bu işlemin tarafımızdan yapılmasını talep edebilir.

Müşteri tarafından başkasına tescilli isim ve markaların kullanımından doğacak yasal sorumluluk müşteriye aittir.

Web siteleri ve tanıtım ürünlerinde gösterilen ve ifşa edilen tüm ürün, hizmet ve taahhütler ile ilgili tüketici hakları yasalarına uygunluk müşterinin sorumluluğundadır.

Web siteleri ve tanıtım ürünlerinde gösterilen ve ifşa edilen kalite belgeleri, ödüller, takdir beratları vb. ile ilgili yasal sorumluluk müşteriye aittir.

Web siteleri ve tanıtım ürünlerinde açıklanan tescillerin gerçekliği ile ilgili yasal sorumluluk müşteriye aittir.ALANORWEB gerek gördüğü takdirde bu bilgilerde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Güncel haline her zaman sitemiz üzerinden ulaşılabilir.


IP Adresiniz: 3.238.71.155

.:: DOMAIN SORGULAMA ::.

www.
Domain Fiyatları 
web sitesi olmayana hapis cezası

.:: KAMPANYALAR ::.

.:: DUYURULAR ::.
sanal tur

.: SATIŞ ORTAKLIĞI :.


Satış ortağımız olup satışlardan pay almak istemez misiniz?

Garanti ve İade   |   Hizmet Sözleşmesi   |   Web Tasarım Sözleşmesi   |   Servis Şartları   |   Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik   |   Telif Hakkı ve Lisanslar

Her hakkı saklıdır - Copyright ©2001-2024 Alanor Web Hizmetleri
www.alanorweb.net